Britney Spears TR Fan.
Britney Spears Fan 2010
Britney Spears TR Fan.
Britney Spears Fan 2010
Britney Spears TR Fan.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britney Spears TR Fan.

Britney Spears Türkiye.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ünlülerin Britney Hakkında Düşündükleri

2 posters
YazarMesaj
Rosalind Darling
Site Sahibi
Site Sahibi
Rosalind Darling

Hobiler : Photoshop CS4
ismin : Kübb / Kübravril/avrilcı yaratık

Ünlülerin Britney Hakkında Düşündükleri Empty
MesajKonu: Ünlülerin Britney Hakkında Düşündükleri   Ünlülerin Britney Hakkında Düşündükleri EmptyC.tesi Mart 13, 2010 12:04 pm

MICHAEL JACKSON

"Britney'i seviyorum. Tanrı onu kutsasın. O gerçekten mükemmel."

AVRIL LAVIGNE

Avril'a "Britney mi Christina mı?" diye soruluyor. Avril hemen bağırıyor: "Britney!!"

PAUL McCARTNEY (The Beatles)

"Biraz daha dans edersen single’ın büyük bir hit olabilir. Biraz daha Britney olursan… Bunu yapabiliceğimi düşünmemiştim. Yaptım ama tam olarak değil."

LADY GAGA

"Britney bir yıldız olduğunda ben 13 yaşındaydım. Britney'in yarattığı o süper hayranlıktan etkilendim. Her zaman en büyük ilham kaynağım o olmuştur."

CHRISTINA AGUILERA

"Birbirimizden nefret ettiğimiz dedikoduları doğru değil. Britney için hastalıklı fikirlerim yok, onun da benim için. Onun kariyerinde gerçekleştirdiği tüm başarılarıyla gurur duyuyorum. O çok sıkı çalışan biri. Ona karşı art bir niyetim yok. Britney’i seviyorum, o gerçekten harika bir kız. Mickey Mouse Club’tayken çok yakın arkadaştık. Onun ropörtajlarını izlediğimde, son zamanlarda kendimi onu özlerken buluyorum. Gerçekten onunla gurur duyuyorum."

MELISSA JOAN HART

"Britney komik ve ayakları yere basan bir kız. Çikolataya ve O'na bağımlıyım."

HILARY DUFF

"nun izinde yürüyerek onun gibi büyük bir dünya starı olmak istiyorum. Gerçekten çok başarılı onu çok takdir ediyorumm..."

EVA LONGORIA (Desperate Housewives yıldızı)

"Britney'in magazincilere karşı başlatttığı destekliyorum. O'nu rahat bırakın! Bence hepimiz bir araya gelmeli ve magazinleri engellemeliyiz."

HALLE BERRY

"Her seferinde söylediğim gibi, Britney’den hoşlanıyorum. Britney’in büyük bir fanıyım. İnsanların onun çok fazla seksi olduğunu söylemesinden nefret ediyorum. Bir kadının olması gerektiği gibi o."

NICOLE KIDMAN

"Britney’e imreniyorum ve çocuklarımda öyle. Biz Britney kadar iyi değiliz ve gerçekten onun mükemmel bir aktrist olduğunu düşünüyorum."

CARMEN ELECTRA

"Britney’den favori şarkım Toxic. Britney’i öpmek isterdim."

TAYLOR SWIFT

"Küçüklüğümden beri Britney fanıyım. MTV VMA gecesi onla olduğuma inanamıyorum!"

USHER

"-Slave-benim favori videolarımdan biri. Niçin olduğunu bilirsin? Britney güzel bir popoya sahip."

KIM CATRALL

"Onun vücudunun hiçbir yerini kıskanmıyorum. Bence o güzel ve iyi çalışıyor. O çok zeki bir insan. Onun görünüşüne hayranlık besliyor ve saygı duyuyorum. 20lerimin başlarında olsaydım, kesinlikle bu endüstride olmazdım."

KELLY ROWLAND

"Britney...O iyi gözüken bir kız." MTV VMA 2000'de Britney'in Lucky'sini söylerken

ENRIQUE IGLESIAS

"Gerçekten ilk videosunu seviyorum. Çok şirin ve masum."

DARREN HAYES

"Hiç de insanların düşünüldüğü gibi aptal ve burnu havada değil bir tip değil. O, Amerkan gençliğinin aynası bence."

SHAKIRA

"Britney’e saygı duyuyorum. O yaptığı iş konusunda çok yetenekli ve tüm popülerliği ve ünü hak ediyor. O çok sıkı çalışıyor ve yetenekli bir şovmen."

BEYONCE

Beyonce kırmızı halıdaydı. O'na “Bizim Britney’imiz nerede ? Onun geleceğini düşünüyor musun ?” dediler. Beyonce "Voov" dedi. "Britney'inizi ben de çok görmek istiyorum."

KELLY CLARKSON

"O çok harika. O'nu seviyorum."

MARIAH CAREY

"Britney benim yaşımın daha gençkenki hali."

JANET JACKSON (Michael'in Kardeşi)

"Britney'i çok seviyorum. Ancak dansları arasınd çok benzerlik var."

DESTINY's CHILD (Beyonce'un eski grubu)

Destiny’s Child, Londra’daki Capital FM’e 'Destiny Fulfilled'in tanıtımı için konuk olduklarında, üçü de Spears’ten övgüyle söz etti. Britney’in karşı karşıya geldikleri her zaman onlara karşı iyi olduğunu ve onu eleştirenlere “ona ihtiyacı olan hayatı verin." dediler.

PARIS HILTON

"En yakın arkadaşlarımdan! O'nu çok seviyorum."

NICKY HILTON (Paris'in Kardeşi)

"Britney Spears çok güzel bacaklara sahip. Keşke onun bacaklarına sahip olsaydım. Onu seviyorum
http://sineklibakkal.hareketforum.com
SpLy.'!
Moderatör
Moderatör
SpLy.'!

Ünlülerin Britney Hakkında Düşündükleri Empty
MesajKonu: Geri: Ünlülerin Britney Hakkında Düşündükleri   Ünlülerin Britney Hakkında Düşündükleri EmptyC.tesi Mart 13, 2010 1:48 pm

Sağol..

Ünlülerin Britney Hakkında Düşündükleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Britney^nin Vasiliği
» Britney'den Mesaj
» 7. Albüm Hakkında Bilgiler.
» Yeni Albüm Hakkında Birkaç Bilgi.
» Britannica Albüm Hakkında Açıklama Yaptı