Britney Spears TR Fan.
Britney Spears Fan 2010
Britney Spears TR Fan.
Britney Spears Fan 2010
Britney Spears TR Fan.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britney Spears TR Fan.

Britney Spears Türkiye.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sony' nin İçinden Biriyle Röportaj

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sony' nin İçinden Biriyle Röportaj Empty
MesajKonu: Sony' nin İçinden Biriyle Röportaj   Sony' nin İçinden Biriyle Röportaj EmptyCuma Mart 19, 2010 3:25 pm

Ne kadar zamandır Sony için çalışıyorsun ?
Aslında amcam temsilci ve iki yıldır çalışıyoruz.
Böyle bir şirkette çalışmak nasıl bir duygu ?
Zor bazı insanşar hakkında önemli bilgilere sahip oluyorum ama bunları kimseye söyleyemiyorum. Ama işin en güzel tarafı ise sevdiğim sanatçı Britney Spears hakkında haberlerede ulaşıyorum ve bunlar benim için iyi bir deneyim oluyor.
Hadi birazda onun hakkında konuşalım. Telefon şarkısı yayınlanacakmı yada piyasaya sızdırılacakmı.
Hayır sızdırılmayacak. ama öyle bile olsa çevresinde bir sürü insan var. Planımız şarkıyı albüme koymaktı ama olmadı. Buda brtineyin dikkatini çekti..
Ben Britneyin kaydettiğini biliyorum yayınlanması gerekiyordu. Ne oldu ?
Britney zaman zaman şarkı kaydeder ama bu illa albüm için olacağı anlamına gelmez. Ben bile kayıt edildiğini bilmiyorum. Evet diğerleri gibi inanlımaz bir şakıdır.
Gerçektenmi ? Peki çok güzel şarkı mı ?
Beyonceyle şarkı kaydedilip yayınlandığında Carmen Twiter den " Bu telefon şeyide nedir ?" Yazdı aslında hepimiz buna çok güldük. Ah pardon bunu diyen Britannicaydı carmen değil.
O Biliyormu?
Hahaha. Evet tabikide
Ben telefon hakkında bişeyler biliyorum. Gaganın o şarkıyı britneye yazdığını ama Jive britney için aradığı türde bir şarkı olmadığı için kabul etmediğini Lary nin üzülüp bu konuda ısrar ettiğini ama jivenin daha sonra o şarkıyı The Single Collection koymayı planladıkalrını Ama bu arada Gaganın bu duruma çok üzüldüğünü ve ödül töreninde taıştığı beyonceye düet yapmayı teklif ettiğini sonrasını hepimiz biliyoruz.
Aslına bakarsan Britney ile Gaga gerçek arkadaşlar. Gaga şarkıyı Darkchild ile britneyin söylemesi için solo olarak kaydetmişti Ama britneyin zamanı uymadığı için şarkı Beyoncé ile ile tamamlanmak zorunda kaldı.
Ben darkchild den efret ediyorum Telephonenin britney versiyonunu yayınlayacağını söyledi ama yayınlamadı. BU konu hakkında bişey biliyormusun ?
aslında şarkıyı yayınlayacaktı ama biz bir şekilde bunu engelledik ve Britneyin yayınlanmamış şarkıları kategorisine kaldırdık. Darkchild Britney ile gaga ve beyonce ilede çalışıyor bu durumun menajerleri nasıl zora sokacağını biliyordu. Seni bu açıklama pek tatmin edecek gibi görünmüyor ?
Aslında bakarsan şirkette böyle şeyler çok sık oluyor. "When I Say So" şarkısıda sızdı geçenlerde. onu yayınlayının neden yarısını yayınladığını düşünüyoruz mesela. Mj nin Thıs ıs It şarkısınında sızacağı anlaşılınmış ama son anda durulrurmuştur mesela. Bu şirkette bu tarz şeylerin önüne geçmek için çok fazla paraya ihtiyaç var ve şu anda kadar para da yok aslında şarkılar için her an herşey olabilir bunu bilemeyiz.

Peki yayınlanması kesinleşen şarkı Take The Bait şarkısına ne oldu ?
Aslına bakarsan o Circus teklisinin B-side side sinde yer alması için hazırlanıyordu ama ne olduğunu öğrenemeden şarkının hiç bir zaman yayınlanmayacağını öğrendik.
Peki nasıl bir parçaydı ?
Circus' un tam zıttı bir parçaydı. Circus popdu ama Take The Bait electropop olan inanlımaz şarkıydı. Unysual you tarzında gibi ama daha hızlı. Sen Jesica Simpson Heidi Montag Willia For' un şarkılarını biliyormusun ?
Tabikide biliyorum. Onlardanmı hoşlanıyorsun ? neden ?
Jessicanın ismini hatırlayamadığım bir parçasının aslında britney için kayıt edildilmişti. Ama işler değişti şarkıyı jessica yayınladı. Heidi Dramatic şarkısın aldı ama Sonyden bir kişiye sorarak britneyli versiyonunu yayınlamak istedi ama olmadı. Britney çoğu şarkıcının albümünde misafir sanatçı oldu ama bunları kimse bilmedi.
Telephone Britneyin yeni albümünde olcakmı ?
Hayır (: şarkı zaten bir kere yayınlandı ikinci kere olacağını düşünmüyorum ama belki ilerde "sızar" Ama asla telephone bir daha yeni single olarak yayınlanmaz.
Birazda Radar şarkısın hakkında konuşalım neden tekrardan Circus albümünde yayınlandı.
Jive in isteği. Bloodshy & Avant jive yetkililerinin hem iyi arkadaşı hemde prodüktörü.
Youtube de yayınlanan telefondan kaydeildiği idda edilen Take The Bait şarkısı gerçekmi ?
Bu doğru değil (:. İnsanlar artık böyle şeyleri yaparlar çünkü fanların merak ettikelerini biliyorlar ve onları kandırıyorlar. Geçenlerde britney aradı ve internette bir demosunu dinlediğini doğru olup olmadığını sordu. Her şarkıyı dinliyor ve soruyor. ((: artık bizler bile inanmaya başladık.
İn The Zone dönemine gidelim. O zamanlar harika işler orataa çıkıyrodu harika şarkılar yapılıyordu Pharell kabul ettiği Sacred and Free şarkısı vardı o dönem hakkında neler düşünüyorsun.
Tartışmasız en iyi dönemdi o zaman. Sacred and Free şarkısının orjinal versiyonu State of Greace de yayınlandı ve şerkı tutuldu. Pharell e Womanizerin demosunu gönderdiğimizde bizi arayıp bu şarkı tam bir zamnpara benden nefret etmeyin ama bunu yapamam. Çünki ne olursa olsun bu benim işim iyi olanı düşünmem gerek dedi. Ama daha sonra başka bir yapımcı şarkıyı fanların çıldıracağı bir hale getirdi.
Son olarak yayınlanmamış şarkı Guilty biliyormusun. ? Ben o şarkıyı çok seviyorumda (:
Tabikide biliyorum şu anda onu dinliyorum. My prerogative şarkısından dahada futuristik. Britney bu şarkıda oldukça sinirli. Buda onun çığlıklarını dahada sexy kılıyor. Bu şarkının nasıl sızdığı hakkında bir bilgim yok. Belki Jive şarkıyı Unreleased Collection' un içine koyarak bir gün yayınlar.
Kaynak: Britney Boards
Rosalind Darling
Site Sahibi
Site Sahibi
Rosalind Darling

Hobiler : Photoshop CS4
ismin : Kübb / Kübravril/avrilcı yaratık

Sony' nin İçinden Biriyle Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Sony' nin İçinden Biriyle Röportaj   Sony' nin İçinden Biriyle Röportaj EmptyPaz Mart 21, 2010 7:11 pm

Sabit.
http://sineklibakkal.hareketforum.com

Sony' nin İçinden Biriyle Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sony Music:Britney'den Ne İstediğinizi Söyleyin.